„Bilet za 400 groszy”
podczas 27. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Lalkarskiej

 

21 maja teatry publiczne w całej Polsce zagrają swoje spektakle w ramach organizowanej już po raz drugi akcji biletu za grosze. W ubiegłym roku jego cena (250 groszy) nawiązywała do okrągłej rocznicy istnienia teatru publicznego w Polsce. W tym roku odwołuje się z kolei do rocznicy śmierci dramatopisarza wszechczasów – Williama Shakespeare’a. Bilety w specjalnej cenie 400 groszy (4 zł) będzie można kupić osobiście w kasach teatrów. Sprzedaż rozpocznie się 14 maja.

 

Teatr Lalek Banialuka ponownie włączył się w akcję koordynowaną przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. W tym roku obchody Dnia Teatru Publicznego zbiegły się w czasie z 27. Międzynarodowym Festiwalem Sztuki Lalkarskiej. Najbliższa edycja festiwalu odbędzie się dokładnie w 50. rocznicę jego powstania. Jest to zatem znakomita okazja do podwójnego świętowania.


W ramach akcji „Bilet za 400 groszy” będzie można zobaczyć 21 maja przedstawienia:

ZAPRASZAMY! GROSZE GRAJĄ ROLĘ!

 

ZASADY SPRZEDAŻY BILETÓW:

– sprzedaż biletów na spektakle rusza w sobotę, 14 maja 2016 (godz. 9:00 - 13:00)
– bilety będą do kupienia wyłącznie w kasie Teatru,
– „Bilety za 400 groszy” nie będą sprzedawane przez Internet,
– nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji biletów,
– na spektakle grane w ramach akcji „Bilet za 400 groszy” jedna osoba może kupić maksymalnie dwa bilety.

 

Spektakle grane są w ramach akcji „Bilet za 400 groszy”, która finansowana jest z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.